چگونه مدرک MBA بگیریم

چگونه مدرک MBA بگیریم؟

چگونه مدرک MBA بگیریم؟

MBA یا کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار از حوزه هایی است که به شدت پر طرفدار گشته و امروزه شاهد جذب نیروی متخصص در این زمینه در بخش های مختلفی از شرکت ها، اداره ها و کلیه مراکزی که به رشد و رونق اقتصادی خود اهمیت می دهند هستیم. اما اگر به این حوزه علاقه مندید، پرسش اینجاست که چگونه مدرک MBA بگیریم؟ از کجا باید شروع کرد که بتوان به عنوان متخصص وارد این عرصه پولساز شد؟ پاسخ ساده است. کلیه مهارت هایی که این روزها بازار داغ و پر سر و صدایی دارند، نیاز به آموزش دارند. تنها راه ورود به این عرصه آموزش دیدن و دریافت مدرکی معتبر برای بازار کار است. اما چگونه مدرک MBA بگیریم؟ شما می توانید با شرکت در یکی از دوره هایی مهارتی این دانش، موفق به اخذ مدرک MBA شوید. اما باید توجه کنید که دوره مد نظر شما جامع و شامل باشد و بتواند زمینه را برای ورود موفق شما به بازار کار فراهم آورد.

معتبرترین مدرک MBA

اگر به دنبال دریافت مدرک این دانش هستید، بهتر است معتبرترین مدرک MBA را برای اخذ انتخاب کنید. ما در موسسه آموزش عالی خرد شما را در این زمینه یاری خواهیم رساند. معتبرترین مدرک MBA مدرکی است که در طول دوره شما را با کلیه نکات لازم برای این مهارت آشنا کند. این نکات باید به زبان ساده و بدون در نظر گرفتن پیش زمینه دانشجویان به آنها منتقل شود. به نحوی که هر شخص صفر کیلومتری بتواند در انتهای دوره، موفق به ورود به بازار کار شود.

این موسسه مدرک قابل استعلام – قابل ترجمه و قابل مهر وزارت خارجه به همراه هولوگرام به شما اعطا می کند.

 

مدرک MBA معادل چیست؟

پرسشی که برای برخی شرکت کنندگان این دوره پیش می آید این است که مدرک MBA معادل چیست ؟ در پاسخ باید گفت که این دانش در اصل معادل کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار می باشد. به این معنا که شما قادر خواهید بود کلیه اموری را که یک فرد پس از مطالعه این دانش در سطح کارشناسی ارشد در دانشگاه مدیریت می کند را به انجام برسانید. در بررسی جزئی تر این پرسش که مدرک MBA معادل چیست ؟ باید گفت که این مدرک زمینه را برای آموزش اصول مذاکره، مهارت های بازاریابی و فروش، تقویت هوش اقتصادی و هوش هیجانی، مهارت های رهبری و مدیریت های استراتژیک در شما فراهم می کند.

مدرک MBA برای مهاجرت

برخی از دانشجویان هدف اصلی خود از تحصیل در این رشته را مهاجرت ترسیم کرده اند. لذا به دنبال دریافت مدرک MBA برای مهاجرت هستند. باید اشاره کرد که در زمینه مهاجرت، بهره مندی از دانش کافی، مسلط بودن به زبان انگلیسی و سایر شرایط حرف اول را می زند. در کنار این موارد، داشتن مدرکی معتبر هم می تواند راهگشا باشد. موسسه آموزش عالی خرد با در نظر گرفتن شرایط جامعه و بالا بودن میل به مهاجرت، مدرک ارائه شده خود را دانشگاهی در نظر گرفته است و هم چنین اقدام به عرضه مدرک معتبر وزارت علوم هم نموده است که این مدرک را قابل ترجمه – استعلام می داند. این اقدامات می توانند کار را برای افرادی که قصد مهاجرت دارند، ساده تر سازد.

سوالات متداول دوره MBA

چگونه مدرک MBA بگیریم؟

شما در هر مهارتی که در بازار وجود دارد بدون شک نیاز به گذراندن آموزش دارید .اینگه چطور می توان مدرک mba را دریافت کرد تنها به خودتان بستگی دارد که راه ورود به این عرصه را بدانید و با تمام تلاش برای یادگیری و آموزش دیدن و دریافت مدرکی معتبر برای بازار کار استفاده کنید. شما می توانید با شرکت در یکی از دوره هایی مهارتی این دانش، موفق به اخذ مدرک MBA شوید.

معتبرترین مدرک MBA کدام است؟

معتبرترین مدرک MBA را می توان مدرکی دانست که از موسسات آموزش عالی اعطا شود و نه از فنی حرفه ای – دانشگاه یا بسیج و جهاد دانشگاهی. هم چنین در صورتی که بتوانید مدرکی بین المللی هم برای این دانش در انتهای دوره آموزشی دریافت کنید، یک گام به نسبت رقبای خود به پیش رانده شده اید. با این تفاسیر می توان معتبرترین مدرک MBA را مدرکی دانست که توسط موسسه آموزش عالی خرد اعطا می شود.

مدرک MBA معادل چیست؟

در پاسخ باید گفت که این دانش در اصل معادل کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار می باشد. به این معنا که شما قادر خواهید بود کلیه اموری را که یک فرد پس از مطالعه این دانش در سطح کارشناسی ارشد در دانشگاه مدیریت می کند را به انجام برسانید اما در ایران دریافت این مدرک به معنای معادل کارشناسی ارشد در مقطع دانشگاهی نیست ! پس با تصور اینکه به کارشناسی ارشد دانشگاهی دست یافته اید به این مورد روی نیاورید.

هزینه دریافت مدرک MBA چقدر هست؟

با توجه به میزان ساعتی که برای این دوره از آموزشها درنظر گرفته شده است – مبلغ حضور آنلاین یا حضوری در کلاسهای MBA رقمی بین 6 تا 9 میلیون تومان هست که این مبلغ در دو قسط از سوی شما قابل پرداخت است . بخش اول در زمان ثبت نام در این دوره  و بخش پایانی مبلغ نیز در پایان دوره قبل از دریافت مدرک MBA از سوی دانشپذیران باید پرداخت شود .

برای ثبت نام در دوره MBA چه کاری باید انجام داد؟

برای ثبت نام در دوره MBA و دریافت مدرک MBA می توانید با داشتن یک قطعه عکس + کپی شناسنامه + کپی کارت ملی و مدرک تحصیلی خود از طریق موسسه آموزش عالی خرد اقدام به ثبت نام در این دوره نمایید.
برای ثبت نام نیز میتوانید با تلفن 02191312987 تماس بگیرید و برای ارسال مدارک نیز می توانید هم در مراجعه حضوری به موسسه و یا از طریق واتس آپ مدارک خود را به ما بدهید .

نظر شما :

پست ها اخیر

مدرک ICDL

14

آذر
دسته‌بندی نشده

مدت زمان گرفتن مدرک icdl

حتماً شما نیز در میان اطرافیانتان با افرادی مواجه شده‌اید که در رابطه با ICDL و آموزش آن حرف می‌زنند و حتی شما را ترغیب به یادگیری آن کرده و موجب ایجاد سؤال و کنجکاوی در ذهن شما شده‌اند. خب در واقع باید بگوییم که ICDL به یک گواهینامه بین‌المللی گفته می‌شود که به افرادی که مهارت‌های کامپیوتری را اتخاذ […]

مدرک MBA

28

آبان
دسته‌بندی نشده

مدرک mba – ۱۶ مزیت دوره MBA یا به عبارتی مدیریت کسب و کار حرفه ای

گرفتن مدرک حرفه‌ای کسب و کار یا مدرک دوره MBA می‌تواند مزایای زیادی در زندگی‌تان داشته باشد که شاید حتی انتظارش را هم نداشته باشید. در واقع این مزایا اغلب چیزی فراتر از اهداف حرفه‌ای و شغلی هستند و در زندگی شخصی‌تان هم به کار می‌آیند. اگر تردید دارید که دوره‌های MBA را دنبال کنید یا سعی می‌کنید مزایا و[…]