سوالات متداول ICDL

بله – اگر احساس می‌کنید که برای دریافت مدرک ICDL به مشکل نخواهید خورد، قبلا در کلاس های آموزشی مهارت های هفتگانه ICDL شرکت کرده اید و یا مطالعات گسترده ای در زمینه این هفت مهارت داشته اید که به شما کمک خواهد کرد آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارید و یا این مهارت ها را به صورت خود آموز به طور کامل یاد گرفته اید، نیازی به شرکت در کلاس های آموزشی ICDL نخواهید داشت و می‌توانید برای دریافت مدرک ICDL از طریق ما اقدام نمایید.

همان طور که پیش تر گفته شد یکی از روش های شرکت در کلاس های اموزشی خرد –  این است که این دوره ها را به صورت مجازی بگذرانید. همچنین شما می‌توانید با دادن آزمون آنلاین، مدارک اموزشی معتبر خود را غیر حضوری کسب نمایید.

حقیقت امر این است که مدت زمان گرفتن مدرک ای سی دی ال کاملا به شخص شما وابسته است و تنها سرعت شما در این امر تاثیر گذار است. از زمانی که شروع به کسب اطلاعات برای شرکت در آزمون ای سی دی ال می‌کنید تا زمانی که در ازمون شرکت کرده و نمره قبولی را کسب می‌نمایید چه قدر زمان نیاز دارید؟‌

برخی افراد از قبل اطلاعات بسیار زیادی دارند، برخی افراد سرعت یادگیری بیش تری دارند. برخی افراد در کلاس های فوق فشرده شرکت می‌کنند و خیلی افراد برعکس کلاس ها را با فاصله زمانی خیلی زیاد از یک دیگر طی می‌کنند.

خیلی افراد هر هفت مهارت را به صورت یک جا امتحان می‌دهند و برعکس افرادی هم هستند که در هر برحه زمانی فقط در یکی از ازمون های هفت گانه مهارت های ICDL شرکت می‌کنند. همه این ها مواردی هستند که روی مدت زمان گرفتن مدرک ICDL تاثیر مستقیم می‌گذارند.

با استفاده از دوره ها و کلاس های فشرده، چه به صورت حضوری و چه به صورت غیر حضوری، می‌توانید مدت زمان گرفتن مدرک ICDL خود را به حداقل برسانید. در واقع دریافت مدرک ICDL فوری آن قدر ها هم کار سختی نیست فقط کافی است که در مدت زمان کمی به شکل فشرده برای آن تلاش نمایید.

برای دریافت مدرک icdl فوری تهران، مشهد، تبریز، شیراز و یا هر کجای ایران که سکونت دارید کافی است که دوره های آموزشی مهارت های هفت گانه آی سی دی ال را به صورت انلاین خریداری کرده و آن ها را مطالعه نمایید.

به طور کلی اگر ازمون انلاین یا حضوری ای سی دی ال را در یک مرکز معتبر انجام دهید طولی نخواهد کشید که مدرک شما آماده می‌شود. در واقع شما پس از یک ماه تا 45 روز بعد از اتمام آزمون خود در صورت کسب نمره قبولی می‌توانید مدرک آی سی دی ال خود را دریافت کرده و با استفاده از آن اقدام به استخدام در دفاتر و ادارات مختلف نمایید.

بسیاری افراد در طی اقداماتی سودجویانه شما را به خرید مدرک ICDL ترغیب می‌نمایند. به یاد داشته باشید که موسسات یا افرادی که این مدارک را به شما می‌فروشند شاید بتوانند در ظاهر مدرک وزارت علوم یا فنی حرفه ای را جعل نمایند اما با یک استعلام گرفتن ساده از مدرک می‌توان به جعلی بودن آن پی برد.

علاوه بر آن، در صورتی که بدون داشتن مدرک ICDL و مهارت های هفت گانه آن، از مدرک جعلی برای استخدام در سازمانی استفاده نمایید، در دراز مدت و در طول کار به مشکل خواهید خورد چرا که نحوه استفاده از این مهارت ها را نمی‌دانید.

ضمن این که جعل مدرک برای استخدام در یک سازمان از نظر شرعی، قانونی و عرفی نیز دچار مشکل است. پس بهتر است از روش های معمول و منطقی اخذ مدرک ای سی دی ال استفاده کرده و سراغ روش هایی مانند خرید مدرک ای سی دی ال نروید.

شاید برای شما سوال ایجاد شده باشد که آیا می توان از این مدرک برای استخدام در خارج از کشور استفاده کرد؟ در جواب باید گفت: بله! در واقع مدرک آی سی دی ال نشان می دهد که شما مهارت های کافی در کار با کامپیوتر را دارید این گواهینامه بر اساس استانداردهای جهانی تعبیه شده و مورد تایید 149 کشور دنیاست؛ از این رو مدرک icdl معتبر و قابل استفاده برای استخدام است. دروس آی سی دی ال مشابهت زیادی به دروس ecdl در کشورهای اروپایی دارد. این گواهینامه مورد حمایت اتحادیه اروپاست و همین مساله استانداردها و سطح کیفیت را در سراسر اروپا تضمین می کند.

شما برای دریافت مدرک معتبر icdl باید 7 دوره آموزشی را در مدت حداقل 130 ساعت بگذرانید و برای هر کدام آزمون بدهید به بیان ساده تر مهارت هفتگانه کامپیوتر را باید یاد بگیرید و بعد از آن با قبولی در آزمون میتوانید مدرک معتبر آی سی دی ال خود را از وزارت علوم تحقیقات و فن آوری توسط ما دریافت کنید.

همانطور که می دانید در سال های اخیر بیشتر ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی به منظور ارتقاء سطح دانش کامپیوتری و بالا رفتن کیفیت کاری، کارمندان خود را ملزم به گذراندن دوره icdl کرده اند؛ علاوه بر این هر فردی برای استخدام در بانک ، آموزش و پرورش ، استخدام در کانون وکلا و حتی اغلب استخدام ها در شرکت های خصوصی نیازمند ارائه مدرک icdl معتبر است که از طرف وزارت علوم تحقیقات و فن آوری دریافت شده باشد زیرا داشتن گواهینامه وزارت علوم تحقیقات و فن آوری این اطمینان را به مدیران و صاحبان کسب و کار می دهد که فرد مورد نظر توانایی کار با نرم افزارها و کامپیوتر را دارد و می تواند بدون مشکل از پس وظایف خود برآید.

بله! مهم نیست دوره آنلاین آی سی دی ال را بگذرانید یا دوره حضوری .
مهم این است که مجموعه انتخابی شما بتواند مدرک معتبر و قابل استعلام از وزارت علوم تحقیقات و فن آوری به شما ارائه دهد. پس اگر قصد دارید در دوره های آنلاین شرکت کنید خیالتان از بابت دریافت مدرک از سوی ما راحت باشد.

‫5/5 ‫(2 نظر)
‫5/5 ‫(2 نظر)